Dzisiaj jest niedziela, 16 maja 2021r. Imienieny Andrzeja i Wieńczysława
XIV Spotkanie Świąteczne w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Moskurni

XIV Spotkanie Świąteczne w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Moskurni

W dniu 14 grudnia 2019 roku w naszej szkole miało miejsce XIV Spotkanie Świąteczne, w którego organizację włączyli się wszyscy nauczyciele, pracownicy obsługi oraz rodzice. Dyrektor Szkoły, Pani Magdalena Skowron, powitała zebranych licznie gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych, rodziców i wszystkich zainteresowanych mieszkańców pobliskich miejscowości.

Na początku odbyło się wyczekiwane wręczenie dyplomów i nagród laureatom "Konkursu na świąteczną ozdobę". Warto dodać, że wszystkie ozdoby konkursowe były wystawione na sprzedaż w kiermaszu świątecznym.

Kolejnymi punktami programu artystycznego były jasełka w wykonaniu przedszkolaków; inscenizacja o tematyce bożonarodzeniowej pt. "Na skrzyżowaniu dusz" w wykonaniu grupy teatralnej; koncert wspaniałych solistów naszej szkoły oraz wszystkich uczniów i zaproszonych absolwentów oraz etiuda taneczna pt. "Mój strach utonie w łasce Twej" w wykonaniu uczniów klasy szóstej.

Po artystycznych występach wszyscy udali się na kiermasz świąteczny, gdzie czekały stoiska z różnorodnymi pracami konkursowymi wykonanymi przez uczniów i rodziców.

Na koniec był czas na słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców naszych uczniów.

 tekst: K. Raźniewska